Kuressaare linnajooks

Uudised

 • 01.12

  Algas registreerimine Eesti suurimale jooksusarjale

  01. detsembril algas registreerimine RIMI Eesti Linnajooksudele. Üheksat sündmust hõlmav Eesti suurim liikumissari soovib 2024. aastal jooksu- ja käimisradadele tuua üle 50 000 harrastaja. Üks sarja osavõistlusi on ka 43. Kuressaare Linnajooks, mis toimub laupäeval, 04. mail.
 • 08.05

  Anna tagasisidet, kuidas linnajooks meeldis!

  Hea linnajooksul osaleja! Ootame Sinu tagasisidet jooksu korraldamise kohta. Korraldajad soovivad osalejatele alati parimat ja selle elluviimiseks on väga oluline ning väärtuslik ka osalejate tagasiside. Küsimustiku täitmine võtab vaid mõned minutid ja peaks jõudma korraldajateni vähemalt 12. maiks. Peale seda keskkond sulgub.   Täida küsimustik ja nii saame üheskoos 04. mail 2024 toimuva jooksu veelgi paremaks muuta!   Küsimustik on anonüümne ja asub siin.
 • 08.05

  Kuressaare Linnajooksul püstitatud 10 km Eesti rekord on mitteametlik

  42. Kuressaare linnajooksu korraldajad annavad teada, et Tiidrek Nurme poolt Sportlandi 10 km jooksus püstitatud rekord on mitteametlik ja kergejõustiku edetabelisse ei kvalifitseeru. Kuna 10 km raja mõõdistamise ja sertifitseerimise protsess on pooleli, ei saa võitja aega ametliku rekordina arvestada. Vaatamata sellele, olid jooksu tulemused ja tase väga kõrgetasemeline.  
 • 06.05

  42. Kuressaare Linnajooksul püstitati 10 km jooksus Eesti rekord

  06. mail toimunud 42. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km jooksu võitis Eesti koondislane Tiidrek Nurme, püstitades ühtlasi 29.03-ga uue Eesti rekordi.  Väga kõrgetasemelise jooksu võitis Nurme (Tartu Ülikooli Akadeemiline SK) teise sama klubi esindaja keenialase Solomon Gatchoka Kagimbi  (aeg 29.06) ja Leonid Latsepovi (aeg 29.57, Sparta SK) ees.
 • 02.05

  Kuressaare Linnajooks tuleb läbi aegade kõrgeimal sportlikul tasemel

  42. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km tuleb sel korral läbi aegade kõige kõrgema tasemega. Kohal on Eesti absoluutsed tipud Tiidrek Nurme ja Leonid Latsepov ning neile on konkurentsi pakkumas keenialane Salomon Gatchoka Kagimbi, kes esindab Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi. Kagimbi võitis Latsepovi ees mõned päevad tagasi Suurjooksu ümber Viljandi järve. Saaremaalt võrsunud ja kunagi Endel Tustiti käe all harjutamist alustanud jooksukuulsus Tiidrek Nurme teeb Sportlandi 10 km distantsil oma selle hooaja avastardi. 
 • 02.05

  Kuressaare Linnajooksule registreerimine lõppeb 3. mail

  Kuressaare Linnajooksu põhidistantsidele (Sportlandi 10 km ja 5 km) registreerimise lõpuni on veel vaid 2 päeva. Registreerimine lõpeb kolmapäeval, 03. mail kl 23.59. Kuna kohapeal registreerimist ei toimu, siis peale registreerimistähtaja lõppu ei saa end enam linnajooksule kirja panna. 05. mail toimuvale lastejooksule saab registreerida ka jooksupäeval kohapeal. Kuressaare Linnajooks on Rimi Eesti linnajooksude sarja üks osavõistlusi.
 • 21.04

  Kuressaare Linnajooksu medalid said uue kujunduse

  Juba 06. mail toimuva Kuressaare linnajooksu osalejad saavad taas kaela uue kujundusega medalid. Detailide osas on uuendatud ka eelmisel õhtul toimuva lastejooksu medalit. Mälestusmedali saavad kõik lastejooksudel ja põhidistantsidel osalejad.
 • 05.04

  Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on viikingikiivrid

  Juba 06. mail toimuva 42. Kuressaare linnajooksu peaauhinnad on kolmandat aastat järjest viikingikiivrid. Eelnevatel aastatel algatatud traditsioon on saamas ilusa jätku. Viikingikiivritega autasustatakse Sportlandi 10 km ja 5 km jooksude üldvõitjatest mehi ja naisi.
 • 29.03

  Soodushinnaga registreerimine lõppeb 31. märtsil

  42. Kuressaare Linnajooksule on võimalik registreerida soodushinnaga veel vaid 3 päeva. Soodusregistreerimine lõppeb reede, 31. märtsi keskööl.
 • 21.03

  Kuressaare Linnajooksul annab live kontserdi Merilin Mälk

  Kuressaare Linnajooksul annab live kontserdi Merilin Mälk koos bändiga. Lastejooksule tuleb külla jänes Albert Lottemaalt.
1  2  3  4
Toetajad
Eesti Linnajooksude sari
Sportland Eesti AS
Kuressaare Autoteenindus
S-Link
AS A. Le Coq
Beautiful Me Kehasalong
Premia Tallinna Külmhoone
Saaremaa Trükikoda
Eesti Kultuurkapital
Saaremaa Spordiliit
Asa Spa Hotell
Saaremaa vald
Saaremaa Lihatööstus AS
FitLife
Saaremaa Veski
Forus Security AS