Kuressaare linnajooks

Uudised

 • 21.05

  Osalejate tagasiside 2024

  Juba teist aastat järjest soovisid Kuressaare Linnajooksu korraldajad saada osalejatelt ka tagasisidet. Selles kajastuvad mõtted ja arvamused on korraldajatele järgnevate aastate ürituste korraldamisel suureks abiks. Suured tänud kõigile, kes arvamust avaldasid!
 • 09.05

  Anna tagasisidet, kuidas linnajooks meeldis!

  Hea linnajooksul osaleja! Ootame Sinu tagasisidet jooksu korraldamise kohta. Korraldajad soovivad osalejatele alati parimat ja selle elluviimiseks on väga oluline ning väärtuslik osalejate tagasiside. Eelmise aasta tagasiside põhjal tegime selle aasta linnajooksu korraldamisel palju muutusi ja püüdsime esitatud ettepanekutega ning arvamustega igati arvestada. Küsimustiku täitmine võtab vaid mõned minutid ja peaks jõudma korraldajateni vähemalt 12. maiks! Peale seda keskkond sulgub.   Täida küsimustik ja nii saame üheskoos 03. mail 2025 toimuva jooksu veelgi paremaks muuta!   Küsimustik on anonüümne ja asub siin.
 • 04.05

  43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula

  04. mail toimunud 43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km jooksu võitis Eesti koondislane Tiidrek Nurme ajaga 31.17. Nurmele järgnesid Bert Tippi tulemusega 32.58 ja Franko Reinhold ajaga 33.07. Linnajooksu 10 km rada oli esmakordselt sertifitseeritud ja omas rahvusvahelist rajapassi.
 • 29.04

  Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid

  Juba 04. mail toimuva Kuressaare linnajooksu osalejad saavad taas kaela uue kujundusega medalid. Samuti on täiesti uue disainiga eelmisel õhtul toimuvate lastejooksude medalid.  Mälestusmedali saavad kõik lastejooksudel ja põhidistantsidel osalejad.
 • 19.04

  Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km rada sai sertifikaadi

  Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km rada on nüüd ametlikult sertifitseeritud ja distantsil on olemas rahvusvahelistele nõuetele vastav rajapass. See tagab võimalike rekordite jooksmisel ka nende ametliku kinnitamise.
 • 12.04

  Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taas viikingikiivrid

  04. mail toimuva 43. Kuressaare linnajooksu peaauhinnad on neljandat aastat järjest viikingikiivrid. Eelnevatel aastatel algatatud traditsioon on saamas ilusa jätku. Viikingikiivritega autasustatakse Sportlandi 10 km ja 5 km jooksude üldvõitjatest mehi ja naisi.
 • 28.03

  Soodusregistreerimine Kuressaare linnajooksule kuni märtsi lõpuni

  Kuressaare Linnajooksule saab registreerida soodushindadega veel kuni märtsi lõpuni. Laste ja noorte registreerimise hind ei muutu ja see on kuni mai alguseni 5 eurot. Osavõtutasu on kehtestatud kõikidele põhidistantsidele - Sportlandi 10 km jooks ning 5 km jooks ja kõnd. 
 • 27.03

  RIMI Eesti Linnajooksude sarja ühisregistreerimine lõpeb 31.03

  Sel nädalal lõpeb ühisregistreerimine RIMI Eesti Linnajooksude sarjale. Eesti suurimasse jooksusarja kuulub üheksa tuntud jooksu, mille eesmärgiks on tuua jooksu- ja käimisradadele 50 000 inimest.
 • 15.03

  Kutsume osalema jooksjate uuringul

  Hea jooksu- ja kõnniüritusel osalenu!
 • 06.03

  Registreerimine Kuressaare Linnajooksule märtsi lõpuni soodushinnaga

  Kuni 31. märtsini saab 43. Kuressaare Linnajooksule registreeruda soodushinnaga! Osavõtutasu  on kehtestatud kõikidele põhidistantsidele (Sportlandi 10 km jooks ning 5 km jooks ja kõnd).
1  2  3  4  5
Toetajad
Eesti Linnajooksude sari
Sportland Eesti AS
Kuressaare Autoteenindus
S-Link
AS A. Le Coq
Beautiful Me Kehasalong
Premia Tallinna Külmhoone
Saaremaa Trükikoda
Eesti Kultuurkapital
Saaremaa Spordiliit
Asa Spa Hotell
Saaremaa vald
Saaremaa Lihatööstus AS
FitLife
Saaremaa Veski