Kuressaare linnajooks

Kuressaare Linnajooksul annab live kontserdi Merilin Mälk

21.03.2023

Merilin Mälk. Foto Tarmo Pihelgas

Kuressaare Linnajooksul annab live kontserdi Merilin Mälk koos bändiga. Lastejooksule tuleb külla jänes Albert Lottemaalt.

Kuna käesoleva aasta linnajooksuga tähistatakse ka Kuressaare linna 460. aastapäeva, on meelelahutusprogramm tavapärasest esinduslikum ja juubelivääriline.

Merilin Mälk on Saaremaalt pärit poplaulja, kes saavutas 2018. aastal saates "Eesti otsib superstaari" kolmanda koha. Samal aastal ilmus ka tema debüütsingel "Foolish" koos DJ Rozelliga. Esimene soolosingel "Honestly" ilmus 2019. aasta jaanuaris ning nende teine ühine pala "Breathing For You" anti välja 2019. aasta veebruaris. Merilin osales 2020.a Eesti Laulu konkursil looga "Miljon sammu". Konkursile järgnes edu raadiotes ning kaks singlit: "Tõuseb tuul" ja "Edasi-tagasi". 2022. aastal jõudis ta Eesti Laulu võistlusel poolfinaali looga "Little Girl" ning märtsis ilmus singel "Tuim ja tundetu".

Lastejooksu külastab jänes Alber Lottemaalt ja avatud on batuudikeskus. Jäist kosutust pakutakse Balbiino jäätise iglust.

Märtsi lõpuni on jooksule registreerumine soodushindadega. Täpsem info www.kuressaarelinnajooks.ee

 

 

Toetajad
Eesti Linnajooksude sari
Sportland Eesti AS
Kuressaare Autoteenindus
S-Link
AS A. Le Coq
Beautiful Me Kehasalong
Premia Tallinna Külmhoone
Saaremaa Trükikoda
Eesti Kultuurkapital
Saaremaa Spordiliit
Asa Spa Hotell
Saaremaa vald
Saaremaa Lihatööstus AS
FitLife
Saaremaa Veski
Forus Security AS